KONST / Litografier / Grafiskt blad 13909094
nr 1390 9094
Grafiskt blad
Gicléetryck, Ola Andersson, "Svung". Signerad, numrerad 1/20. Motivet: 49x44cm, yttermått inklusive ram: 61x65 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:35:20
9/4 19:02:56
11/4 22:25:04